تولید فیلم استرچ شرینگ

نایلون استرچ

تولید با رنگ، ابعاد و ضخامت های گوناگون

تحویل با تضمین کیفیت در سریع ترین زمان

فیلم ها یا رول های استرچ نوعی سلفون هستند که ابعاد وسیع و کاربرد گسترده ای داشته و در صنایع بزرگ قابل استفاده می باشند. این فیلم ها از جنس پلی اتیلن (PE) و یک محصول نایلونی بر پایه پلیمرهای صنعتی می باشند.

 

از ویژگی های مشترک این محصول با سلفون های خانگی و غذایی، می توان به دارا بودن خاصیت چسبندگی، کشسانی و شفافیت اشاره کرد. این ویژگی ها معیاری برای سنجش کیفیت نایلون استرچ هستند؛ به طوری که هرچه این نایلون ها چسبنده تر، کشسان تر و شفاف تر باشند به این معناست که از کیفیت مطلوب تری برخوردارند.

کاربرد فیلم استرچ

از رول های استرچ جهت سلفون کشی و بسته بندی انواع کالاهای خوراکی، بهداشتی، دارویی، صنعتی، لوازم خانگی و… استفاده می کنند. استفاده از این فیلم ها باعث ایجاد پوشش محافظ دور کالا و محافظت از آن در برابر ضربه و آلودگی های محیطی می شود. سلفون کشی کردن مبلمان، توپ های پارچه، رول های کاغذ، قطعات یدکی خودرو، تجهیزات ساختمانی از جمله مصالح ساختمانی، لوازم بهداشتی ساختمان و غیره نمونه هایی از موارد مصرف این محصول کاربردی را نشان می دهند.

سلفون کشی با رول استرچ

فیلم های استرچ را می توان به صورت یدی توسط نیروی انسانی و یا به وسیله دستگاه های اتوماتیک به دور محصول پیچید. سلفون پیچی اتومات توسط دستگاهی به نام دستگاه استرچ پالت انجام می شود که به اسم پالت پیچ اتومات یا سلفون پیچ هم شناخته می شود. استفاده از پیچ موجب تسریع فرایند بسته بندی می گردد.

شاید تاکنون نمونه هایی از این دستگاه را داخل فرودگاه ها و یا پایانه های حمل بار دیده باشید. دستگاه استرچ پالت فرودگاهی به منظور بسته بندی کیف، ساک، چمدان و سایر محموله های مسافرین مورد استفاده قرار می گیرد. فایده این کار حفاظت محموله ها در برابر آلودگی های محیطی و همچنین عدم باز شدن آن ها در اثر فشارها و تکان های نسبتا شدید است. در دفاتر خدمات حمل و نقل و باربری نیز ممکن است از این دستگاه استفاده کنند تا کارتن ها، جعبه ها و بسته های پستی را به کمک آن سلفون کشی کنند. این کار باعث حفاظت از بسته ها در طول مسیر انتقال شده و موجب می شود کالا به سلامت به دست گیرنده برسد.

مشتریان عزیز و گرامی زرین پلاستیک می توانند رول های استرچ را در ابعاد، ضخامت و رنگ های دلخواه خود سفارش داده و محصول را با تضمین کیفیت در اسرع وقت از ما دریافت کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید