نایلون و نایلکس شیری رنگ

شرکت زرین پلاستیک خزر (کالاگن) توانایی تولید انواع محصولات پلی اتیلنی ( پلاستیکی ) به صورت مستقیم از کارخانه را دارد.

تولید با بکارگیری مواد اولیه درجه یک

استفاده از بهترین مستربچ های رنگ شیری

امکان تولید در سایزهای مختلف به صورت چاپدار یا بدون چاپ، کاست دار یا ساده


نایلون های دسته دار از متداول ترین انواع کیسه های پلاستیکی فروشگاهی می باشند که تولید آن ها به صورت شفاف و یا در انواع رنگ های پایه مانند سبز، زرد، آبی، مشکی و… امکان پذیر است. رنگ کردن نایلون ها با افزودن موادی به نام مستربچ های رنگی به پلیمرهای پلاستیک صورت می گیرد. یکی از پرکاربردترین رنگ های پایه در تولید نایلون های رنگی، استفاده از مستربچ های شیری رنگ است. از دلایل پرمصرف بودن این رنگ این است که با استفاده از نایلون های شیری، امکان رویت محتوای داخل کیسه وجود نخواهد داشت. به علاوه، به دلیل رعایت اصول بهداشتی امروزه ترجیح بیشتر افراد به خصوص در مورد بسته بندی مواد غذایی و خوراکی استفاده از پلاستیک های شفاف یا شیری رنگ نسبت به سایر رنگ هاست.

تولید و چاپ نایلون شیری رنگ

یکی از ویژگی های مهمی که نایلون های زرین پلاستیک خزر (کالاگن) را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند، میزان پوشش دهی رنگ شیری است. متاسفانه دیده شده که در بعضی موارد به علت استفاده از مستربچ های رنگی نامرغوب و یا اضافه کردن مستربچ ها به مقدار کمتر از میزان مورد نیاز، محصول تولید شده کیفیت لازم را نداشته و به گونه ای است که خیلی نازک به نظر رسیده و محتوای داخل آن ها به راحتی قابل مشاهده است. مجموعه زرین پلاستیک خزر (کالاگن) ضمن تاکید بر کیفیت و رضایتمندی مشتری، با بکارگیری بهترین مستربچ های رنگی با بالاترین درصد ممکن اقدام به تولید مرغوب ترین انواع نایلون های شیری رنگ نموده است. این نایلون ها از ضخامت مناسبی برخوردار بوده و پوشش کامل رنگی در خصوص آن ها رعایت شده است به گونه ای که با قرار دادن اقلام گوناگون داخل کیسه، محتویات داخل آن به راحتی قابل رویت و تشخیص نباشد.

نایلکس شیری

نکته دیگری که در خصوص این نایلون ها از اهمیت بالایی برخوردار است، میزان شفافیت آن هاست. استفاده از مواد ضایعاتی درجه دو و سه باعث مات و کدر شدن محصول نهایی می شود. نایلون های شیری تولید شده در زرین پلاستیک به علت ساخته شدن بر پایه مواد اولیه درجه یک از شفافیت و براقیت لازم برخوردار بوده و با تضمین کیفیت به مشتریان محترم عرضه می شوند.

نایلون شیری زرین پلاستیک خزر (کالاگن)

به طور کلی می توان مجموعه عوامل زیر را در کیفیت نایلون های شیری رنگ تولید شده توسط گروه تولیدی زرین پلاستیک خزر (کالاگن)  موثر دانست:

  • استفاده از مستربچ های رنگی باکیفیت و پوشش کامل رنگ شیری
  • شفافیت و براقیت محصول به دلیل استفاده از ترکیبات درجه یک
  • قابلیت چاپ پذیری و دوخت پذیری
  • انعطاف پذیری، دوام و استحکام به علت برخورداری از ضخامت مناسب

نایلون های شیری را می توان با توجه به درخواست مشتری در سایزهای مختلف به صورت چاپدار یا بدون چاپ، همچنین به صورت کاست دار یا ساده تولید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید