نایلون دسته تقویت

دسته تقویت

تولید با استفاده از مواد اولیه نو و فاقد کربنات

چاپ باکیفیت تا 2 رنگ

امکان تغییر ابعاد بنا به درخواست مشتری

نایلون دسته تقویت یا دسته سرخود یکی از متداول ترین انواع کیسه های فروشگاهی است که کالای خریداری شده در آن قرار می گیرد تا حمل و نقل آسان باشد. یکی از نقاطی که نایلون ها دچار پارگی می شوند قسمت دسته آن هاست. کیسه های دسته تقویت به دلیل وجود یک لایه ضخیم نایلون دور دسته این ضعف را تا حد زیادی جبران می کند و عملا پارگی نایلون را از دسته غیر ممکن می سازد. این محصول عموما بین فروشگاه هایی که کالای آن ها سنگین است رواج دارد؛ برای مثال صنف کتاب از این محصول استقبال خوبی می کنند.

 

تفاوت نایلون دسته موزی با نایلون دسته تقویت

اگر بخواهیم تعریف دقیق تری از نایلون دسته تقویت ارائه دهیم، ابتدا لازم است که با نایلون دسه موزی آشنا شویم. نایلون دسته موزی نوعی کیسه فروشگاهی شیک می باشد که به علت شکل خمیده و موز مانند دسته، آن را به این نام می شناسند. قدرت تحمل وزن این نایلون ها معمولا بین ۳ تا ۵ کیلوگرم است. در نایلون دسته تقویت برای افزایش دوام دسته ها یک لایه نایلونی نسبتا ضخیم از داخل به قسمت دسته پرس می شود که باعث افرایش مقاومت در قسمت دسته و انتهای آن می گردد. نایلون های دسته موزی فاقد این لایه هستند. حداکثر تحمل وزن نایلون دسته تقویت ۱۰ کیلوگرم می باشد که به نوعی ضعف نایلون های دسته موزی کاهش داده شده و تحمل وزن و کشش نایلون تا حد دوبرابر افزایش یافته است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که نایلون دسته تقویت و دسته موزی از نظر ظاهر هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها فرق آن ها با هم این است که نوع دسته تقویت به دلیل دوبل بودن دسته قدرت و استحکام بیشتری دارد.

دسته تقویت

کاربرد کیسه های دسته تقویت

این کیسه ها برای بوتیک ها و کسانی که دنبال یک کیسه شیک برای فروشگاه خود هستند مناسب می باشد. نمونه هایی از این محصول را می توان در فروشگاه های عرضه کننده پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و تنقلات، کتاب و لوازم تحریر، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، داروخانه ها و… مشاهده کرد. همچنین این نایلون ها به دلیل استحکام خوبی که دارند می توانند برای مصارفی مانند حمل ابزار آلات خانگی و صنعتی، لوازم یدکی و به طور کلی وسایل سنگین وزن مناسب باشند.

ابعاد و سایز تولیدی

کوچکترین سایز تولیدی نایلون دسته تقویت در شرکت زرین پلاستیک خزر سایز ۳۰*۲۰ و بزرگترین سایز تولیدی ۷۵*۶۵ سانتیمتر می باشد. سایر سازها عبارتند از: ۳۵*۲۵، ۴۰*۳۰، ۴۵*۳۵، ۵۰*۴۰ و ۵۵*۴۵ سانتیمتر. ابعاد این محصول با توجه به ابعاد کالای مورد نظر و سفارش مشتری قابل تغییر نیز می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این نایلون در رنگ های مختلف بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان در دو مدل ته کاست و بغل کاست قابل تولید می باشد.

چاپ نایلون دسته تقویت

تمامی سایزهای این نایلون از امکان چاپ انواع لوگو، تصویر و نوشته بر روی نایلون برخوردارند. انجام چاپ روی این نوع بسته بندی علاوه بر این که به زیبایی و چشمگیرتر شدن آن کمک می کند، می تواند ابزاری جهت تبلیغ کسب و کار نیز باشد. این کار باعث تبلیغ برند شما شده و بسیار به برندسازی فروشگاه شما کمک خواهد کرد. در شرکت زرین پلاستیک خزر، چاپ نایلون دسته تقویت به وسیله روش چاپ فلکسو تا دو رنگ انجام می پذیرد. شما مشتریان گرامی، در صورتی که به ساخت کلیشه اختصاصی جهت تبلیغ برند خود نیاز دارید می توانید آن را به ما بسپارید و از قیمت مناسب و کیفیت عالی کار لذت ببرید. بدیهی است که قیمت چاپ بر حسب تعداد رنگ های به کار رفته، روش چاپ و استفاده از کلیشه اختصاصی یا از پیش آماده متغیر خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
جنس بر پایه پلی اتیلن (PE)
ابعاد 30*20، ۳۵*۲۵، ۴۰*۳۰، ۴۵*۳۵، ۵۰*۴۰، ۵۵*۴۵، 75*65 سانتیمتر
رنگ تولید در رنگ دلخواه

 

دیدگاهتان را بنویسید